Про нас
М. Кременчук, Ярмаркова, 11 м. Полтава Полтавський район, с. Івашки, вул. Київська, 1-В

Про нас

MakTruckServis - молода компанія, заснована в 2013 році як торгове підприємство. В основі нашої діяльності закладений вектор по реалізації запасних частин і мастильних матеріалів для всіх марок європейської вантажної техніки.
В процесі роботи за цей час ми напрацювали великий досвід, який зараз реалізуємо в роботі з клієнтами і партнерами як усередині нашої країни, так і за її межами. Ми пишаємося тим, що офіційно представляємо багато брендів провідних виробників запасних частин Європи і Туреччини в лінійці наших товарів!
За цей період сформовані і повноцінно працюють два потужних складу на території Полтавської області в місті Кременчук та Полтава! Менеджери компанії - це одні з кращих професіоналів у своїй справі, які готові працювати з будь-якого поставленого перед ними завданням, як в індивідуальному підборі, так і в системній роботі з постійними покупцями.
Розроблена чітка програма лояльності по відношенню до всіх контрагентам. У вершини нашої стратегії закладені абсолютно прозорі і справедливі для всіх поняття ведення бізнесу. Будемо раді чути і бачити ВАС в рядах наших клієнтів !!!

Наша адреса:

м. Кременчук

вул. Ярмаркова, 11
т: (068) 505-55-45
    (095) 440-25-45

м. Полтава

Полтавський район, с. Івашки, вул. Київська, 1-В

т: (096) 241-76-23

    (095) 492-19-50

ТОВ "Мактраксервіс" - мережа запчастин TIR по Україні. © 2019